Home » Wydarzenia » Konkurs prawa rzymskiego (edycja 2014)

Konkurs prawa rzymskiego (edycja 2014)

Ogłoszona została V edycja ogólnopolskiego Konkursu „Prawo rzymskie a świat współczesny„. Więcej informacji w prawej zakładce strony (LINK).

Konkurs składa się z dwóch etapów: lokalnego i ogólnopolskiego.

Lokalny etap Konkursu Prawa Rzymskiego jest tradycyjnym już projektem organizowanym na naszym Uniwersytecie przez ELSA Poznań oraz Koło Naukowe Prawa Rzymskiego „Bona Fides”. Jego podstawowym celem jest promocja wiedzy o prawie rzymskim wśród studentów Wydziału Prawa i Administracji UAM. Dla przyszłych prawników konkurs stanowi również szansę zaprezentowania swojej wiedzy przed jury złożonym z autorytetów w dziedzinie prawa rzymskiego. Forma konkursu ma nie tylko pomagać w jak najodpowiedniejszym sprawdzeniu wiedzy przez jury, ale również zaciekawić publiczność. Uczestnicy w czasie konkursu, prezentują ustnie rozwiązania złożonych problemów prawnych.

Terminy etapu lokalnego:
Eliminacje: poniedziałek 26 maja 2014 godz. 15:00 sala 3.1 CIN
Finał: czwartek 29 maja 2014 w terminie i sali CIN podanej przez organizatorów

Uczestnicy:
Studenci I roku prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz dopingowania finalistów etapu lokalnego!
Więcej informacji w prawej zakładce strony (LINK).